Postaw na profesjonalizm!


Utarło się, że na hasło „dentysta” większości Polaków – niezależnie czy mają lat pięć czy pięćdziesiąt pięć – blednie twarz. Dlatego, prowadząc gabinet dentystyczny w Bydgoszczy, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, którym staram się odczarować ten stereotyp przerażającej wizyty dentystycznej. Doświadczenie sprawiło, że wiem, jak przekonać do rozpoczęcia leczenia zębów nawet tych najbardziej bojących się pacjentów. Ci, wybierając mój gabinet dentystyczny, będą mogli znowu cieszyć się pięknym uśmiechem, a dla niektórych z nich to szansa, aby mieć w pełni zdrowe zęby po raz pierwszy w życiu.

Katarzyna Hennig

Co mnie wyróżnia? Jako stomatolog zdaję sobie sprawę, jak ważne w leczeniu zębów jest zaufanie, dlatego moi pacjenci mogą na mnie liczyć w sytuacjach kryzysowych. Zawsze przyjmuję w swoim gabinecie dentystycznym pacjentów bólowych, służąc przy tym pomocą również poza godzinami pracy.

Od dziecka chciałam być lekarzem i pomagać ludziom, a stomatologia to moja pasja. Dlatego pozostaję w stałym kontakcie z moimi Klientami - by móc być do ich dyspozycji dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. Oferując całościową opiekę stomatologiczną, wykonuję leczenie zębów zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Natasza Czajkowska

Lekarz dentysta,specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończyłam studia na wydziale stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2015 roku rozpoczęłam specjalizacje w Bydgoszczy z zakresu chirurgii stomatologicznej. W 2019 zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z drugim wynikiem w Polsce.

Od 2015 roku moja praca zawodowa jest ściśle ukierunkowana na chirurgie i to własnie w tej dziedzinie stale podnoszę swoje kwalifikacje,czego dowodem jest ukończone Curriculum Implantologiczne w 2021 roku. Pracuję na co dzień również na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 10 WSK.
Lecząc swoich Pacjentów patrze na Nich kompleksowo, dbając o Ich komfort psychiczny i milą atmosferę podczas wizyt.

Joanna Jamry

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Higiena stomatologiczna towarzyszy mi od 2014 roku. Od tego czasu nieustannie i chętnie uczestniczę w kursach, zdobywając nową wiedzę i doskonaląc praktykę dla pacjentów. Moja misja to zdrowe dziąsła, piękne zęby i świadomy pacjent.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny potrzebuje skutecznej higienistki by pomagać pacjentom. Zdrowie zaczyna się od jamy ustnej, a wizyta w gabinecie powinna zacząć się od profesjonalnej higienizacji - czyli pakietu usunięcia kamienia, osadu i remineralizacji szkliwa.

Pełen zakres usług


Mój gabinet dentystyczny w Bydgoszczy oferuje kompleksowy zakres usług. Znajdziesz tu zarówno pomoc z klasycznie rozumianej stomatologii (konsultacja, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, wypełnianie zęba, odbudowa zęba), jak i chirurgii zębowej. Oferuję również wykonanie zabiegów służących stricte estetyce i higienie zębów, w tym: piaskowanie zębów, wybielanie zębów, fluoryzację oraz usuwanie kamienia nazębnego. Decyzję o każdym zabiegu podejmiesz dopiero po wstępnej konsultacji, podczas której możesz zapoznać się z ofertą leczenia zębów i wyglądem gabinetu dentystycznego.

Nowoczesny sprzęt


Pracuję na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, aby zapewnić Ci jak największy komfort podczas wizyty. Gabinet dentystyczny jest w pełni wyposażony, spełniając wszystkie wymogi do przeprowadzania kompleksowych zabiegów. Przyjazna atmosfera u dentysty? Brak stresu przed kolejną wizytą? Brzmi jak marzenie? Wszystko to może Cię spotkać, jeśli tylko oddasz się w ręce profesjonalisty. Leczenie zębów już nie będzie Twoim koszmarem! Potrzebny Ci zaufany stomatolog w Bydgoszczy? Sprawdź mnie – razem odzyskamy zdrowie Twoich zębów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.